• Producent: Brother
  • Kategoria: Skanery

ADS-2400N to fachowy skaner skierowany do przedsiębiorstw i instytucji, które archiwizują szerokie ilości danych. Model obsługuje dużo rodzajów i wymiarów nośników i znamionuje się wysoką szybkością pracy.

Skaner przetwarza dokumenty z prędkością do 30 stron (60 obrazów) na minutę, jednocześnie w trybie kolorowym, jak i czarno-białym. Oferuje także funkcję skanowania dwustronnego. Urządzenie dostosowane pozostało do pracy z dużą ilością dokumentów.

Aby praca przebiegała w skuteczny i prosty sposób, skaner proponuje funkcję ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch albo więcej stron równocześnie a nowoczesny system rolek do precyzyjnego prowadzenia arkusza uniemożliwia zacięcie się podawanego papieru.

Urządzenie jest wyposażone w samoczynny podajnik papieru o pojemności 50 stron i proponuje interfejs USB 2.0. Skaner potrafi przetwarzać szeroką gamę tworzyw o rozmaitej grubości, w tym także plastikowe karty.

ADS-2400N proponuje szereg przydatnych funkcji procesowania zeskanowanych obrazów, co wyraźnie usprawnia zarządzanie zarchiwizowanymi danymi. Urządzenie pozwala wykrywać oraz eliminujeć kolorowe obszary, pomijać puste strony, wyrównywać skany oraz oczyszczać dokumenty z niepożąinformacji komponentów takich jak otwory po dziurkaczu i plamki.

Wszystkie te działania/funkcje pokaźnie ułatwią działanie trybu OCR. Oferuje także opcję zapisu w trzech formatach kolorystycznych: w pełnym odcieniu, w trybie czarno-białym i w skali szarości. Skaner ADS-2400N proponuje pracę w sieci przewodowej.

Skany mogą być wyprodukowane za pośrednictwem tego urządzenia przy użyciu aplikacji zainstalowanej na podłączonym do sieci komputerze, wysłane do drukarki, aplikacji, pliku, obrazu, OCR, FTP, współdzielonego folderu sieciowego, platformy SharePoint lub jako załącznik wiadomości e-mail.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Skanery