Brother ADS2600WE - OKAZJE Oceń produkt:

od 1969,64 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Brother
  • Kategoria: Skanery
  • Maksymalny format skanowania: A4

ADS-2600We jest skierowany równocześnie do grup roboczych w obszernych przedsiębiorstwach i do niepokaźnych i średnich firm, które wykonują w trakcie codziennej pracy sporo skanów albo prowadzą cyfrową archiwizację dokumentów.

Model został wyekwipowany w kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9,3 cm. Za jego pomocą użytkownicy mogą sterować pracą skanera bez konieczności wykorzystywania komputera. Ekran może pomieścić do 48 programowalnych ikon funkcyjnych, które upraszczają i skracają obsługę urządzenia.

ADS-2600We zezwala na skanowanie do wiadomości e-mail, serwera FTP, a także do usług chmurowych takich jak Google Docs® i DropBox. Model skanuje do 24 stron na minutę (48 obrazów na minutę) i oferuje obsługę samoczynnego trybu dwustronnego.

Jest wyposażony w samoczynny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy, który zasadniczo przyspiesza i usprawnia pracę z dokumentami, ich przesyłanie i archiwizację. Skaner ADS-2600We oferuje wysoki poziom zabezpieczeń.

posiada funkcję Secure Function Lock, która pozwala na skonfigurowanie hasła dla wybranych użytkowników w celu przyznania im uprawnień do określonych funkcji urządzenia. Model obsługuje także bazy danych Active Directory, dzięki czemu osiągalna jest pełna identyfikacja wszelkich osób korzystających z urządzenia.

Brother ADS-2600We jest kompatybilny z Brother Solutions Interface (BSI) – otwartym interfejsem, który pozwala producentom oprogramowania wytwarzać zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem. Skaner współpracuje także z oprogramowaniem Kofax 5.1 VRS Elite, które pozwala zoptymalizować precyzyjność cyklów rozpoznawania tekstu (OCR) i zarządzania treścią skanów, zezwala na skrócenie czasu niezbędnego na przygotowanie dokumentów do skanowania, a także przyczynia się do poprawy jakości zeskanowanych plików.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Skanery