• Producent: Brother
  • Kategoria: Skanery
  • Rozdzielczość: 600 x 600 dpi
  • Interfejs: USB
  • Wysokość: 4.1 cm
  • Szerokość: 29.1 cm
Brother DS-720D
przenośny skaner z funkcją prędkiego dwustronnego skanowania dokumentów A4

DS-720D to praktyczny i poręczny skaner, które upraszcza realizowanie zadań poprzez osoby pracujące w terenie. Urządzenie uwydatnia się wysoką jakością skanowania, wynoszącą do 600 x 600 dpi, a także intuicyjną obsługą.
Model DS-720D waży zaledwie 500 g, a jego wymiary to: 40,7 mm wysokości, 66,9 mm głębokości i 290,5 mm szerokości. Na dodatek, skaner zasilany jest przez port USB.
Model DS-720D pozwala na jednoprzebiegowe skanowanie dwustronnych dokumentów, w tym plastikowych kart, faktur, rachunków, zdjęć, wizytówek, a także arkuszy papieru formatu A4. Szybkość skanowania oferowana przez urządzenie wynosi 8 sekund w przypadku jednostronnego dokumentu monochromatycznego lub kolorowego oraz 12 sekund dla dokumentów dwustronnych monochromatycznych lub barwnych. Wykonane skany użytkownicy mogą zapisywać w chmurze, na FTP.
Skan może być także wysłany do drukarki, aplikacji, pliku, OCR lub jako załącznik wiadomości e-mail. W dodatku, do skanera załączony jest sterownik TWAIN, który umożliwia bezproblemową integrację urządzenia z różnymi systemami do zarządzania dokumentami.
Model DS-720D dostępny jest w zestawie z kompletami mistrzowskiego oprogramowania. Do urządzenia dołączone jest, działające w systemie Windows, oprogramowanie Nuance PaperPort 12 SE, umożliwiające tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac OS przeznaczona jest aplikacja NewSoft Presto! PageManager 9, proponująca możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF oraz TXT z możliwością przeszukiwania plików. W dodatku do urządzenia dołączony pozostał komplet NewSoft Presto! BizCard, dzięki któremu informacje z zeskanowanych wizytówek można dodać bezpośrednio do książki adresowej w programie Outlook i innych systemów do zarządzania kontaktami. Oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard działa równocześnie z systemem Windows, jak i z Mac OS. Dodatkowo w skanerze, jednocześnie dla systemu operacyjnego Windows, jak i Mac OS, dostępny jest dodatkowo komplet DSmobileCapture, pozwalający w przystępny sposób zapisywać i wyświetlać dokumenty na urządzeniach przenośnych. DS-720D jest wyposażony także w aplikację Button Manager V2 dla Windows, która łatwe skanowanie, a następnie wysłanie skanu do lokalizacji docelowej lub wybranej aplikacji przy wykorzystaniu przycisku skanowania znajdującego się na urządzeniu.
Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na www.brother.pl)
Funkcje i specyfikacje
Ogólne

rodzaj użycia: mobilne
zaimplementowane zasilanie: Tak
czujnik podawania wielu arkuszy: Tak
Połączenie
Interfejs USB: USB 2.0
wymiary i ciężar
Z opakowaniem kartonowym: 354 x 254 x 70 mm (szer. X gł. X wys.)
Bez kartonu: 290.5 x 66.9 x 40.7 mm (szer. X gł. X wys.)
Waga: 0.5 kg
Z opakowaniem kartonowym: 1.1 kg
Zużycie energii
Praca: 2.5 W
Tryb gotowości: 1 W
Ciśnienie akustyczne: 50 dBA
Środowisko
Warunki pracy: wilgotność: 15-85%
Warunki pracy: temperatura: 5-35C
W opakowaniu
Arkusz prowadzący: Tak
Arkusz prowadzący paragonów: Tak
Płyta z oprogramowaniem: Oprogramowanie dla Windows i Mac, DSmobileCapture, Button Manager v2, Nuance PaperPort 12 SE, NewSoft Presto! BizCard 6
kabel USB: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Specyfikacje nośników
wymiary nośników podajnika ADF:

- A4, A5, A6, A7,
- Zdjęcie 10 x 15 cm,
- Zdjęcie 127 x 178 mm,
- Zdjęcie 89 x 127 mm,
- Kartka pocztowa 100 x 148 mm,
- Kartka pocztowa 127 x 203 mm
Typy nośników podajnika ADF: Papier lśniący, Papier do drukarek atramentowych, Papier organiczny, Papier standardowy, Papier cieplny, Gruby papier, Cienki papier, Folia
Skanowanie
Skanowanie 2-stronne: Tak
prędkość skanowania kolorowego A4: 7.5 str./min
Skala szarości: 16/8 bit
Interpolowana rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 dpi
szybkość skanowania monochromatycznego A4: 7.5 sekundy
Zgodność z SANE: Tak, dla Linux
Rozdzielczość skanowania z podajnika ADF: 600 x 600
Funkcja Skanuj do: E-mail, Plik, Obraz, Sieć, OCR
Zgodność z TWAIN: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
Materiały eksploatacyjne i akcesoria
Arkusz prowadzący plastikowej karty: LD0658001 Arkusz prowadzący A4

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Skanery